Soter Güvenlik sistemleri
Ürün Kategorileri
 
 
Müşteri Hizmetleri
Haftanın Anketi
 
 
 
Geçiş Kontrol sistemleri

 Elektronik geçiş kontrol sistemleri;  bir  Alana/bölüme geçişi kontrol altına almak,  sadece belirlenen kişilerin geçişine olanak sağlamak,yetkisiz ve istenmeyen kişilerin geçişini enyelleyelerek bu Alan/Bölümlere girmesi engelelyerek güvenlik ve denetim kontrolü sağlar. Bu sistemler yazılım destekli veya tekbaşına çalışa bilmektedir.   Müşteri tercihi ve istekleri dahilinde cihazlar önerilir veya bu cihazlara ek özellikler tanınabilir.    Kullanımı kolay olması ve düşük maliyetli olmasında dolayı yaygın olarak kullanılan sistemlerdir.  Elektronik geçiş sistemleri   Şifreli, parmak izi okuyuculu,yüz tanıma ve Kartlı  özelliği olan modelleri vardır.    Veya Bu bütün özellikleri (Yüztanıma,şifreli,kartlı,Yüz tanıma) bir arada bulunduran cihazlarda mevcuttur.    

 

Kullanım alanları:    

Siteler, Apartmanlar, Ofisler,Fabrikalar, Okullar, deshaneler,yemekhaneler ,hastaneler,Bankalar.. vb. yerlerde kullanılabilir. 

 

Çalışma presipleri:         Sisteme & cihazlara geçiş yetkisi tanınmış kişiler  kimlik tanımlalarından sonra geçiş izni verir.  Bu kimlik tanılama şifre,parmak izi,Yüz tanıma veya kart ile gerçekleşir.     Geçiş yetkisi bulunmayan kişilerin geçişine izin vermez. 

 

Daha fazla bilgi için 0212 880 25 36 nolu telefondan  Soter güvenlik merkezini arayabilirsiniz.        

 

 

 Müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibizi kurduk.  Talep etmeniz durumunda güvenlik sistemini kurmak istediğiniz alana&mekana geliyor ve sizin için en uygun olan güvenlik sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz.  Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir.  kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlıdır.  

 

Ücretsiz keşif hizmetini  Beylikdüzü,Büyükçekmece,Kıraç,Mimaroba,Mimarsinan,Kumburgaz,Güzelce,Bahçeşehir,Kavaklı,gürpınar,Esenyurt ,Silivri,Çatalca ve civarı bölgelere vermeteyiz. 

 

 

Keşif  hizmetimiz Koşulsuz şartsız ÜCRETSİZDİR!!

 

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN :  0212 880 25 36   SOTER GÜVENLİK MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Kampanyalar  |  Hakkımızda  |  İş İlanlarımız  |  Alarm Sistemleri  |  Kilit Sistemleri  |  Kamera Sistemleri  |  İletişim
 
Tüm Hakkı Saklıdır © 2020 - Bu Site "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Web Tasarım: Vizly.Com