Soter Güvenlik sistemleri
Ürün Kategorileri
 
 
Müşteri Hizmetleri
Haftanın Anketi
 
 
 
Kamera Sistemleri

SOTER GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak Güvenlik sistemleride en çok tercih edilen güvenlik kameraları satış ve montajını yapmaktayız. Teknik bilgi ve tecrübelerimize dayanarak güvenli sistemler kurmaktayız.  

Müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibizi kurduk.  Talep etmeniz durumunda güvenlik sistemini kurmak istediğiniz alana&mekana geliyor ve sizin için en uygun olan güvenlik sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz.  Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir.  kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlıdır.  

 

Ücretsiz keşif hizmetini  Beylikdüzü,Büyükçekmece,Kıraç,Mimaroba,Mimarsinan,Kumburgaz,Güzelce,Bahçeşehir,Kavaklı,gürpınar,Esenyurt ,Silivri,Çatalca ve civarı bölgelere vermeteyiz. http://soterguvenlik.com/soter/fckeditor/editor/images/spacer.gif

 

 

Keşif  hizmetimiz Koşulsuz şartsız ÜCRETSİZDİR!!

 

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN :  0212 880 25 36   SOTER GÜVENLİK MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

 

 

Güvenlik Kameraları günümüzde Zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. özellikle İstanbul,Ankara,İzmir gibi büyükşehirlerde artan suç oranları güvenlik kameralarına ilgiyi artırıyor. Kamera Sistemleri ile evinizin,işyerinizin,yazlığılığınızın,otoparkınızın,apartmanınızın kısaca istediğiniz her yerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. internet üzerinden güvenlik kamerası sitemine ulaşarak dünaynın her yerinden Bilgisayarınızdan veya cep telefonundan izleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlara ulaşarak geriye dönük görüntüleride izleyebilirisiniz. Güvenlik kamreları Siteler,Apartmanlar,Fabrikalar;iş merkezleri,Villalar,yazlıklar,daireler kısaca her yerde kullanabilmektedir. Güvenlik kameralarının kullanım amaçlarını kısaca şöyle sıralayabiliriz.

 • Güvenliği sağlamak
 • Personel takibi,performans artırma ve disiplin.
 • İzleme amaclı
 • Kayıt ve delil amaçlı
 • olabilecek tehditlere karşı caydırıcılık

 

 

1.GÜVENLİĞİ SAĞLAMAK (GÜVENLİK AMAÇLI KULLANIM): Adındanda anlaşılacağı gibi güvenlik kameraları, Güvenliği sağlamak için Tercih edilen bir teknolojidir. Güvenlik kamerası siteminin kurulu olduğu yeri İzleme,görüntü kayıt etme özelliği ile Kameraların kurulduğu alanı anında izleyebilir ve gerektiğinde Kayıtlı görüntüleri inceleyebilirsiniz. Suç durumlarında güvenlik kamerası kayıtları polisler için birinci sırada delil kabul edilmektedir.

 

 2.Personel takibi,Perfroman artırma ve disiplin: İşyerlerinizde Güvenlik kamerası kurarak güvenliği sağlamanın yanısıra, çalışanlarınızı izleyebilirsiniz. İş yerigüvenlik kameraları uzaktan izleme ile tercih sebebidir. Güvenlik kameraları amaçlarının yanı sıra üretimdeki performansı arttırarak, iş yerinde disiplini sağlar. Yetkilendirmeler ile yetkililere kendi yetki alanlarını izleme ve denetleme olanağı tanır. Örneğin üretim alanını üretim müdürü kendi şifresiyle Biligsayarında izleyebileceği gibi Muhasebe müdürü sadece muhasebe bölümünü izleyebilir. Farklı yetkiler tanınacağı gibi herkese aynı izleme yetkileride tanına bilir. Bu tamamıyla tercihlere bağlıdır. Tüm bu izleme yönetimi, yetki ve şifrelemeleri sayesinde güvenlik ağı kaygısı olmadan şirket içi bilgisayarlarından ve ya uzak ip erişimi ile dünyanın her yerinden, tüm bilgisayar ve cep telefonlarından erişilebilir. Güvenlik kameralarının sunduğu bütün bu avantajlara karşılık SOTER GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak kaliteyi en uygun fiyata Müşterilerimize sunmaktayız.

 

 3.İzleme amaçlı: Güvenlik kameraları izleme amaçlıda kullanılmaktadır.Bir alanı,bir noktayı veya bir sokağı izlemek içinde kullanabilirsiniz. Genelde aileler güvenlik kameralarını Dadı,çocuk bakıcısı izlemek için tercih ederler. Siz işteyken evdeki çocuğunuzu merak ettiğinizde cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan dilediğiniz an izleyebilirisiniz. Dilerseniz Kamera kayıtlarından geçmişide izleyebilirisizniz.

 

 4. Kayıt ve delil amaçlı: Özellikle siteler,apartmanlar gibi yerlerde giriş ve çıkışları kayıt etme ve olabilicek hırsızlık ve suç olaylarında kamera kayıtları birinci dereceden delil sayılmaktadır.

 

 5.Caydırıcılık: Güvenlik kameralarının kurulu olduğunu gören kötü niyetli kişiler Görüntülendiklerini anlayarak suç işlemekten vaz geçerler.

 

  Ev İşyeri Kamera Sistemleri

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan kamera sistemleri ile, bina-daire giriş ve çıkışları kontrol altına alınmaktadır. Kamera sistemleri ile izlenen bölgeler ayrıca kayıt sistemi ile kayda alınmaktadır. Böylece olası durumlar karşısında kayıt edilmiş bir görüntü bire bir delil niteliği taşımaktadır. Ayrıca CCTV Kamera Sistemi ile otopark, bina çevresi, asansörler, bahçe ve çocuk parklarının da izlenip kayıt edilmesi sayesinde ev güvenliğinin yanı sıra bina ve bina çevre sininde güvenliği en etkin şekilde sağlanmış olmaktadır.

 

 

 

Gece Görüşlü kameralar: Gece görüşlü kameralar karanlık ortamlarda veya gece üzerindeki ledler sayesinde görüş elde etmektedir. kameraların özelliğine bağlı olarak 20-50 metre karanlık ortamlarda görüntü edebilirler. Kameraların led ışıkları gözle görülmez. Gece görüşlü kameralar gündüzde görüntü alırlar. Otomatik olarak ortam ışığına göre kendi kendini ayarlar. Gece görüşlü kameralar dış mekanlarda en çok tercih edilen kamera modelleridir.

 

Bebek & Bakıcı izleme 

 

 

Bebek-Bakıcı İzleme  Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcılarımızın ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan  bir kamera sistemidir. Sistem genel hatları ile dekoratif özel kameralardan ve l video kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek bakıcı kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten,masa üstü bilgisayarlardan,tablet bilgisayarlardan ve cep telefonlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca geriye dönük kayıtlarıda izleyebilirsiniz.Bebek Kamera Sistemi ile yeni doğmuş bebeklerinizin, gelişim çağında olan bebeklerinizin, bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını, kaydedilmiş geçmişteki tüm görüntülerini dilediğiniz anda canlı olarak izleyebilirsiniz.Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini kontrol edebilmenizi sağlar. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin, hastanızın vermiş olduğu olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, tedirginlik, mutsuzluk, çekingenlik vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size yardımcı olur.Bebek kamera sistemleri ile gelecekte bebeğiniz ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukları önleyebilmenizi sağlar.Bebek Kamera Sistemleri ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır.Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir kamera da ilave edebilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken sizi ziyarete gelen misafirlerinizi de izleyebilir eviniz için ekstra bir güvenlik tedbiri alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bebek Kamera Sisteminde, Kameraları izlemin çeşitli yoları vardır.

Video kayıt cihazı televizyonunuza direk bağlanır. Evde olduğunuz zaman Televizyonunuzdan canlı görüntülerinizi ve geçmiş görüntülerinizi izleyebilirsiniz. Ev dışında olduğunuz zaman internetten kameralarınızı canlı ve sesli olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden sistemde yer alan geçmiş kayıtlarınızı da izlemeniz mümkündür. Kameralarınızı Cep Telefonlarınızndan da izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden izleme yapabilmeniz için evinizde ‘’STATİK IP’li ADSL hattı’’ olması gerekmektedir. 

 

 

 

 

Sistemlerde istediğiniz kamerayı sesli olarak kullanabilirsiniz.  

 

 

 

 Kamera Sistemini Cep Telefonumdan İzleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

Masa üstü,tablet ve cep telefonlarında izleme Hareket algılama ve uyarı sistemleri Geriye dönük görüntüleri tekrar izleme ve kayıt edebilme Yakınlaştırma (zoom) ses kayıt etme (isteğe bağlı) 2 yıl garanti   Bebek&bakıcı kamera sistemleri kurulumu ve montajı Soter Güvenlik Sistemleri yetkili teknik elemanları tarafından estetik bir biçimde montajı sağlanmaktadır. Ortalama montaj süresi 3-7 saattir.  Kullanılacak kameralar mekanın dekoru ile uyum içinde olması önemlidir.

 

 

 

 

TEKNİK BİLGİLER:

 

 

 

 

 

 

 

 

IMAGE SENSOR NEDİR? 

İmage Sensor nedir  : Kamera ve fotoğraf makinelerinde görüntünün alınmasını sağlayan elektronik parçadır.

 

CCTV NEDİR?

CCTV NEDİR? cctv kapalı devre kemara sistemlerine denir.

 

DSP NEDİR? 

dsp nedir? ingilizcede ''digital signal processor'' in kısaltılmışıdır. anlamıda dijital sinyal işlemedir.

 

CCD İMAGE SENSOR NEDİR? 

 CCD İmaj Sensör Boyutu  NEDİR?

CCD İMAJ SENSÖR BOYUTU (1/4 -1/3 - 1/2)

Profesyonel CCTV kameralar CCD imaj sensör ile üretilmektedir. CCD imaj sensör boyutu görüntü kalitesi ve görüş açısını doğrudan etkilemektedir. İmaj sensör boyutu büyüdükçe ortamdan alınabilecek ışık miktarı artacağında görüntü kalitesi daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra imaj sensör boyutu büyüdüğünde güvenlik kamerası daha geniş bir açıyla bakacaktır. 

1/4″ imaj sensörler : 1/4 = 0.25 inçkare resim algılama alanına sahiptir. Düzenli ve sabit ışık şiddetinde ayndınlatılan yerler için üretilen ekonomik güvenlik kameralarında kullanılır.

1/3″ imaj sensörler : 1/3 = 0.33 inçkare resim algılama alanına sahiptir. Piyasada en çok kullanılan tiptir

 

CCCTV KABLO NEDİR?

CCTV kablo cctv kameralar için kullanılan kobludur.   2+1  veya 4+1 şeklinde 2 çeşidi vardır.

 

Tel:0212 880 25 36 -  0532 664 6978

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz keşif hizmeti verdiğimiz bölgeler:

 

 

Beykent güvenlik kamerası  sitemleri

 • Beykent  güvenlik kamerası satış
 • Beykent güvenlik kamerası montaj
 • Beykent güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Beykent güvenlik kamerası teknik destek
 • Beykent güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Gürpınar güvenlik kamerası  sitemleri

 • Gürpınar  güvenlik kamerası satış
 • Gürpınar güvenlik kamerası montaj
 • Gürpınar güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Gürpınar güvenlik kamerası teknik destek
 • Gürpınar güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Yeşilkent güvenlik kamerası  sitemleri

 • Yeşilkent  güvenlik kamerası satış
 • Yeşilkent güvenlik kamerası montaj
 • Yeşilkent güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Yeşilkent güvenlik kamerası teknik destek
 • Yeşilkent güvenlik kamerası ücretsiz keşif

 

Beylikdüzü güvenlik kamerası  sitemleri

 • Beylikdüzü  güvenlik kamerası satış
 • Beylikdüzü güvenlik kamerası montaj
 • Beylikdüzü güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Beylikdüzü güvenlik kamerası teknik destek
 • Beylikdüzü güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Büyükçekmece güvenlik kamerası  sitemleri

 • Büyükçekmece  güvenlik kamerası satış
 • Büyükçekmece güvenlik kamerası montaj
 • Büyükçekmece güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Büyükçekmece güvenlik kamerası teknik destek
 • Büyükçekmece güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Esenyurt güvenlik kamerası  sitemleri

 • Esenyurt  güvenlik kamerası satış
 • Esenyurt güvenlik kamerası montaj
 • Esenyurt güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Esenyurt güvenlik kamerası teknik destek
 • Esenyurt güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Kıraç güvenlik kamerası  sitemleri

 • Kıraç  güvenlik kamerası satış
 • Kıraç güvenlik kamerası montaj
 • Kıraç güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Kıraç güvenlik kamerası teknik destek
 • Kıraç güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Çakmaklı güvenlik kamerası  sitemleri

 • Çakmaklı  güvenlik kamerası satış
 • Çakmaklı güvenlik kamerası montaj
 • Çakmaklı güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Çakmaklı güvenlik kamerası teknik destek
 • Çakmaklı güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Hadımköy güvenlik kamerası  sitemleri

 • Hadımköy  güvenlik kamerası satış
 • Hadımköy güvenlik kamerası montaj
 • Hadımköy güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Hadımköy güvenlik kamerası teknik destek
 • Hadımköy güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Çatalca güvenlik kamerası  sitemleri

 • Çatalca  güvenlik kamerası satış
 • Çatalca güvenlik kamerası montaj
 • Çatalca güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Çatalca güvenlik kamerası teknik destek
 • Çatalca güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Silivri güvenlik kamerası  sitemleri

 • Silivri  güvenlik kamerası satış
 • Silivri güvenlik kamerası montaj
 • Silivri güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Silivri güvenlik kamerası teknik destek
 • Silivri güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Kumburgaz güvenlik kamerası  sitemleri

 • Kumburgaz  güvenlik kamerası satış
 • Kumburgaz güvenlik kamerası montaj
 • Kumburgaz güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Kumburgaz güvenlik kamerası teknik destek
 • Kumburgaz güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Yakuplu güvenlik kamerası  sitemleri

 • Yakuplu  güvenlik kamerası satış
 • Yakuplu güvenlik kamerası montaj
 • Yakuplu güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Yakuplu güvenlik kamerası teknik destek
 • Yakuplu güvenlik kamerası ücretsiz keşif

 

Kavaklı güvenlik kamerası  sitemleri

 • Kavaklı  güvenlik kamerası satış
 • Kavaklı güvenlik kamerası montaj
 • Kavaklı güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Kavaklı güvenlik kamerası teknik destek
 • Kavaklı güvenlik kamerası ücretsiz keşif

İhlas Marmara Evleri güvenlik kamerası  sitemleri

 • İhlas Marmara Evleri  güvenlik kamerası satış
 • İhlas Marmara Evleri güvenlik kamerası montaj
 • İhlas Marmara Evleri güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • İhlas Marmara Evleri güvenlik kamerası teknik destek
 • İhlas Marmara Evleri güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Mimaroba güvenlik kamerası  sitemleri

 • Mimaroba  güvenlik kamerası satış
 • Mimaroba güvenlik kamerası montaj
 • Mimaroba güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Mimaroba güvenlik kamerası teknik destek
 • Mimaroba güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Mimarsinan güvenlik kamerası  sitemleri

 • Mimarsinan  güvenlik kamerası satış
 • Mimarsinan güvenlik kamerası montaj
 • Mimarsinan güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Mimarsinan güvenlik kamerası teknik destek
 • Mimarsinan güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Sinanoba güvenlik kamerası  sitemleri

 • Sinanoba  güvenlik kamerası satış
 • Sinanoba güvenlik kamerası montaj
 • Sinanoba güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Sinanoba güvenlik kamerası teknik destek
 • Sinanoba güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Güzelce güvenlik kamerası  sitemleri

 • Güzelce  güvenlik kamerası satış
 • Güzelce güvenlik kamerası montaj
 • Güzelce güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Güzelce güvenlik kamerası teknik destek
 • Güzelce güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Bahçeşehir güvenlik kamerası  sitemleri

 • Bahçeşehir  güvenlik kamerası satış
 • Bahçeşehir güvenlik kamerası montaj
 • Bahçeşehir güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Bahçeşehir güvenlik kamerası teknik destek
 • Bahçeşehir güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Alkent güvenlik kamerası  sitemleri

 • Alkent  güvenlik kamerası satış
 • Alkent güvenlik kamerası montaj
 • Alkent güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Alkent güvenlik kamerası teknik destek
 • Alkent güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Adakent güvenlik kamerası  sitemleri

 • Adakent  güvenlik kamerası satış
 • Adakent güvenlik kamerası montaj
 • Adakent güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Adakent güvenlik kamerası teknik destek
 • Adakent güvenlik kamerası ücretsiz keşif

Avcılar güvenlik kamerası  sitemleri

 • Avcılar  güvenlik kamerası satış
 • Avcılar güvenlik kamerası montaj
 • Avcılar güvenlik kamerası sistemi kurulumu
 • Avcılar güvenlik kamerası teknik destek
 • Avcılar güvenlik kamerası ücretsiz keşif

 

 

 

 

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Kampanyalar  |  Hakkımızda  |  İş İlanlarımız  |  Alarm Sistemleri  |  Kilit Sistemleri  |  Kamera Sistemleri  |  İletişim
 
Tüm Hakkı Saklıdır © 2020 - Bu Site "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Web Tasarım: Vizly.Com