Soter Güvenlik sistemleri
Ürün Kategorileri
 
 
Müşteri Hizmetleri
Haftanın Anketi
 
 
 
Bebek & Bakıcı kamera sistemi

 

Bebek & Bakıcı izleme 

Bebek-Bakıcı İzleme  Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcılarımızın ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan  bir kamera sistemidir. Sistem genel hatları ile dekoratif özel kameralardan ve l video kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek bakıcı kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten,masa üstü bilgisayarlardan,tablet bilgisayarlardan ve cep telefonlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca geriye dönük kayıtlarıda izleyebilirsiniz.Bebek Kamera Sistemi ile yeni doğmuş bebeklerinizin, gelişim çağında olan bebeklerinizin, bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını, kaydedilmiş geçmişteki tüm görüntülerini dilediğiniz anda canlı olarak izleyebilirsiniz.Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini kontrol edebilmenizi sağlar. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin, hastanızın vermiş olduğu olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, tedirginlik, mutsuzluk, çekingenlik vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size yardımcı olur.Bebek kamera sistemleri ile gelecekte bebeğiniz ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukları önleyebilmenizi sağlar.Bebek Kamera Sistemleri ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır.Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir kamera da ilave edebilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken sizi ziyarete gelen misafirlerinizi de izleyebilir eviniz için ekstra bir güvenlik tedbiri alabilirsiniz.

 

 

 

Bebek Kamera Sisteminde, Kameraları izlemin çeşitli yoları vardır.

Video kayıt cihazı televizyonunuza direk bağlanır. Evde olduğunuz zaman Televizyonunuzdan canlı görüntülerinizi ve geçmiş görüntülerinizi izleyebilirsiniz. Ev dışında olduğunuz zaman internetten kameralarınızı canlı ve sesli olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden sistemde yer alan geçmiş kayıtlarınızı da izlemeniz mümkündür. Kameralarınızı Cep Telefonlarınızndan da izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden izleme yapabilmeniz için evinizde ‘’STATİK IP’li ADSL hattı’’ olması gerekmektedir. 

 

Sistemlerde istediğiniz kamerayı sesli olarak kullanabilirsiniz.  

 

 

 

 Kamera Sistemini Cep Telefonumdan İzleyebilirsiniz. 

 

 

 

Masa üstü,tablet ve cep telefonlarında izleme Hareket algılama ve uyarı sistemleri Geriye dönük görüntüleri tekrar izleme ve kayıt edebilme Yakınlaştırma (zoom) ses kayıt etme (isteğe bağlı) 2 yıl garanti   Bebek&bakıcı kamera sistemleri kurulumu ve montajı Soter Güvenlik Sistemleri yetkili teknik elemanları tarafından estetik bir biçimde montajı sağlanmaktadır. Ortalama montaj süresi 3-7 saattir.  Kullanılacak kameralar mekanın dekoru ile uyum içinde olması önemlidir.

 

Güvenlik Kameraları günümüzde Zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. özellikle İstanbul,Ankara,İzmir gibi büyükşehirlerde artan suç oranları güvenlik kameralarına ilgiyi artırıyor. Kamera Sistemleri ile evinizin,işyerinizin,yazlığılığınızın,otoparkınızın,apartmanınızın kısaca istediğiniz her yerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. internet üzerinden güvenlik kamerası sitemine ulaşarak dünaynın her yerinden Bilgisayarınızdan veya cep telefonundan izleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlara ulaşarak geriye dönük görüntüleride izleyebilirisiniz. Güvenlik kamreları Siteler,Apartmanlar,Fabrikalar;iş merkezleri,Villalar,yazlıklar,daireler kısaca her yerde kullanabilmektedir.

 

 

 

 

SOTER GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibizi kurduk.  Talep etmeniz durumunda güvenlik sistemini kurmak istediğiniz alana&mekana geliyor ve sizin için en uygun olan güvenlik sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz.  Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir.  Her pahalı ürün doğru ürün değildir. Kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlıdır.  

 

Ücretsiz keşif hizmetini  Beylikdüzü,Büyükçekmece,Kıraç,Mimaroba,Mimarsinan,Kumburgaz,Güzelce,Bahçeşehir,Kavaklı,gürpınar,Esenyurt ,Silivri,Çatalcave civarı bölgelere vermeteyiz. 

Keşif  hizmetimiz Koşulsuz şartsız ÜCRETSİZDİR!!

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN  0212 880 25 36  SOTER GÜVENLİK MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 
Eklenme Tarihi : 30/12/12 20:34:58   -   Görüntülenme : 7681
 
 

Haberler Ana Sayfasına Git

 
Anasayfa  |  Haberler  |  Kampanyalar  |  Hakkımızda  |  İş İlanlarımız  |  Alarm Sistemleri  |  Kilit Sistemleri  |  Kamera Sistemleri  |  İletişim
 
Tüm Hakkı Saklıdır © 2020 - Bu Site "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "Soter Güvenlik sistemleri" aittir.
Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Web Tasarım: Vizly.Com